قوانین و مقررات

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی ، شرکت تابش الکتریک به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه تابش الکتریک درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و شرکت تابش الکتریک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که شرکت تابش الکتریک به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه شرکت تابش الکتریک حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت شرکت تابش الکتریک، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه شرکت تابش الکتریک، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید. 

همچنین شایان ذکر است، وبسایت تابش الکتریک جهت حفظ رضایت مشتریان خود قوانین زیر را بنا نهاده است:

  1. درج شماره تماس برای تکمیل سفارش الزامی میباشد.
  2. برای دریافت محصول ارائه کارت شناسایی سفارش دهنده الزامی میباشد.
  3. لطفا دقت بفرمائید که گارانتی محصولات محدود میباشد و با استفاده نامناسب از آنها، گارانتی شاملشان نمیشود. برای مثال اگر باتری خریداری کرده اید و به شارژکنترلر بی کیفیت وصل کرده باشید، باتری فاقد گارانتی میشود.
  4. لطفا در هنگام ثبت نام در درج شماره تماس دقت بفرمائید زیرا بعد از خرید برای پیگیری ارسال مرسوله با همان شماره تماس گرفته خواهد شد.
  5. روند ارسال محصولات در تابش الکتریک:
  • خریدهایی که تا روز شنبه انجام میشود، در روز دوشنبه ارسال خواهد شد.
  • خریدهایی که تا روز سه شنبه انجام میشود، در روز پنج شنبه ارسال خواهد شد.
اسکرول به بالا